High-quality ingredients

Vysoko kvalitné ingrediencie
Na kvalite surovín nám veľmi záleží. Kvalita musí byť vysoká! Robíme maximu, aby naše výrobky okrem vysokej kvality surovín aj výborne chutili a jednoducho sa pripravovali.Non-GMO

Ak ide o vysokú kvalitu surovín, sme veľmi prísni. Naše ingrediencie nie sú geneticky modifikované. Zaisťujeme to nákupom surovín od poľnohospodárov, ktorý nepestujú geneticky modifikované plodiny.

CO2

Všeobecne sú emisie CO2 z potravín menšie až o 60 % nahradením potravín živočísneho pôvodu potravinami rastlinného pôvodu, a tiež táto zmena podporuje výsadbu lesov, ktoré pohlcujú obrovské množstvo CO2, pretože keď ľudia namiesto mäsa jedia rastlinnú stravu, môžu byť na lesné hospodárstvo využité obrovské plochy pôdy.

* Všetky výrobky Naturli’ sú 100 % rastlinného pôvodu a snažíme sa ponúknuť širokú škálu chutných výrobkov, vďaka ktorým je jednoduché zvoliť si potraviny rastlinného pôvodu.
*Zdroj: Dánska vegetariánska spoločnosť

Spolu sme silnejší

Ak chceme bojovať za obnovenie rovnováhy medzi Zemou a ľudstvom, dvaja sú lepší než jeden a traja sú lepší než dvaja. Preto uzatvárame partnerstvá s tými, ktorí veria v to, čo my. Čím väčšiu skupinu sa nám podarí vytvoriť, tým lepšie bude o našu Zem postarené.